xx
KLUBBEN / MEDLEMMER

Per. 28. juni 2017.  

For utfyllende presentasjon og mailadresser, klikk HER 


Bjelland               Ludolf                  996 99 409     ludolf-b@online.no               

Bratlie                   Eva                     451 02 874      eva.bratlie@gmail.com                      

Engeseth            Kjell-Ove             905 29 038    koe@advok.no

 Gilboe               Jens                              

Hansen               Paul-Bjarne        971 72 110      paulbjarne.hansen@yahoo.no

Haave                   Erling                 908 81 986    erling@haave.as                           

Jacobsen             Per Oskar           907 31 125     per.jacobsen@mipro.no                     

Johansen            Kjell B.                958 37 647   kjell.b.johansen@gmail.com

Johansen           Øystein H.                       

Kile                        Steinar              913 03 041   steinar.kile@kile-stokholm.no

Kvinge                 Frank

Larsen                  Arne                   907 92 482   arne.l@getmail.no

Mandal                Åsmund J.                                         

Marggraf-Tietgen Jürgen            977 15 550   regina.marggraf@gmail.com                         

Mathiesen         Jan Ulrik             913 74 900  jan.ulm@online.no   

Myklatun          Tov                       

Navestad            Eva                      912 47 779    eva.navestad@online.no

Qvale                    Svein                 906 96 996   sveinqvale@gmail.com                                          

Ryste                    Jon Peder         934 78 995    jp.ryste@online.no                                                           

Sæthre                 Stein                    922 55 845   ssaethr@online.no                         

Tandstad             Ola Petter           917 95 398   tanstad@orwall.no                       

Thorgersen        Per                         920 91 417   skipperper@ccomhem.se                         

Tomter                 Trine                   951 02 726    t,tomter@online.no                       

Urbye                   Astrid                  917 99 969    astrid@amu.no                       

Vestby                 Thore                   940 53 163   thvestby@gmail.com                        

Voss                      Ragnar                906 87 114  ragvoss@online.no                         

Wiig-Hansen      Ola                      906 12 439   ola@unicef.no                                              

Øye                       Halvard             917 14 018    halvoye@online.no        




Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Kumlegaarden Restaurant
Adresse: Niels Carlsens gate 11
Postnummer: 1440
Sted: Drøbak
Land: NO
Møtedag: Onsdag
Møtetid: 18:45:00
Møtespråk: no

Guvernør-besøk #
23. jan. 2019, 18.45

Guvernør RUNE MAGNUSSEN kommer på besøk.. 3 min ...

Ego-foredrag #
6. feb. 2019, 18.45

Geir Ytreland, tilbakevendt etter en internasjonal ...

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...